Rodina Queryspeed sa rýchlo rozrastá. Medzi spoločnosti, ktoré túto dopravnú platformu využívajú, sa zaradila aj DHL, popredná svetová logistická spoločnosť. Dopravná platforma Queryspeed sa stáva stále zaujímavejšou aj pre veľkých hráčov na dopravnom trhu, čo iba rozširuje ponuku pre používateľov platformy. 

Vstup spoločnosti DHL do Queryspeed je dôkazom, že táto jedinečná online platforma sa postupne etabluje na dopravnom trhu. V tejto rýchlej dobe Queryspeed neustále reaguje na požiadavky partnerov a klientov. Mnohé navrhované zmeny platformy sú v procese finalizácie a čoskoro budeme môcť ohlásiť nové vylepšenia, ktoré iba zvýšia atraktivitu tejto platformy a hlavne spokojnosť používateľov.

Queryspeed je jedinečná vo viacerých ohľadoch. Hoci sa zameriavame na celý európsky priestor, tento priestor nesegmentujeme. Znamená to výraznú úsporu pre členov platformy, pretože nie je potrebné priplácať si za každú ďalšiu krajinu. Do platformy môžu navyše zadávať zákazky aj súkromné osoby, čo iba navyšuje množstvo dostupných zákaziek pre členov platformy. Toto všetko spolu s nízkymi poplatkami za registráciu a následným paušálom robí z Queryspeed výhodnú voľbu pre každého dopravcu, špedičnú spoločnosť či sklad.

Dopravná platforma Queryspeed, ktorú často označujeme tiež ako dopravnú online burzu, je bez potreby inštalácie. Je prehľadná, rýchla a dostupná všade. Na jej používanie vám stačí iba internetové pripojenie, takže nemusíte sedieť v kancelárii a do platformy sa pripojíte aj z mobilu. Prakticky okamžite budete mať prehľad o voľných zákazkách, takže môžete vyťažiť svoje vozidlá či zabezpečiť si prepravu presne podľa vašich potrieb. Queryspeed je živá platforma, do ktorej sa neustále registrujú noví používatelia prepravujúci náklady po celom svete.
Zaregistrujte sa do dopravnej platformy Queryspeed aj vy a začnite využívať jej výhody. Registráciu uskutočníte na podstránke Registrácia. Odpovede na vaše otázky sa dozviete na podstránke Najčastejšie otázky.