Medzi používateľov platformy pribudla ESA LOGISTIKA, jedna z popredných logistických spoločností, ktorá má zastúpenie v Českej republike, Slovenskej republike a Poľsku. Je to dôkazom, že slovenská dopravná platforma Queryspeed je zaujímavá aj pre veľkých hráčov na dopravnom trhu.

Dopravná platforma Queryspeed, ktorá funguje od septembra 2020, sa neustále rozširuje o nové perspektívne firmy. Platformu v súčasnosti využíva viac než 100 spoločností, pričom toto číslo neustále rastie. Jej najnovší prírastok do rodiny Queryspeed, logistická spoločnosť ESA LOGISTIKA sa zameriava na poskytovanie komplexných logistických riešení s maximálnou mierou ohľaduplnosti k životnému prostrediu. Okrem komplexných logistických riešení zaisťuje aj jednotlivé logistické služby, ktorými hlavnymi piliermi sú dopravné riešenia, skladovanie, distribučná logistika, projektová logistika outsourcingové riešenia a služby pridanej hodnoty (VAS). ESA LOGISTIKA od prelomu rokov 2007/08 využíva medzinárodné zázemie japonského holdingu Hitachi Transport System, Ltd. (HTS), ktorý zákazníkom  po celom svete zaisťuje službu komplexnej logistiky: 3PL.

Nasledujte príklad ESA LOGISTIKA a využívajte aj vy dopravnú platformu Queryspeed. Registrácia je jednoduchá, pričom teraz získate členstvo v platforme za skutočne jedinečných podmienok. V Queryspeed môžete získať zákazky z celej Európy, pričom tento priestor je bez segmentácie, takže si za žiadnu ďalšiu európsku krajinu už nemusíte priplácať. Zákazky môžu prísť nielen od spoločností, ale tiež od súkromných osôb. To znamená, že Queryspeed sa stáva prvou dopravnou voľbou nielen pre firmy, ale pre každého. Táto platforma pritom funguje online a nemusí sa inštalovať. Môžete ju využívať všade, kde máte internetové pripojenie, či už cez počítač alebo mobil. Počet užívateľov Queryspeed každý deň narastá. Pridajte sa aj vy ešte dnes.

Zaregistrujte sa do dopravnej platformy Queryspeed aj vy a začnite využívať jej výhody. Registráciu uskutočníte na podstránke Registrácia. Odpovede na vaše otázky sa dozviete na podstránke Najčastejšie otázky. Vyskúšajte ju čo najskôr, teraz je to za veľmi výhodných podmienok.