Dopravná online platforma Queryspeed je zaujímavá nielen pre slovenských dopravcov a firmy. Môžeme potvrdiť, že na platformu sa registruje stále viac zahraničných subjektov. Toto pre používateľov platformy Queryspeed znamená, že môžu nadviazať nové kontakty v zahraničí a tak expandovať aj na zahraničné trhy.

Nových používateľov platformy Queryspeed lákajú nielen výhodné podmienky, za ktorých sa môžu používatelia registrovať na platformu, ale tiež jej jednoznačné celoeurópske zameranie. Queryspeed to dokazuje napríklad aj tým, že európsky priestor nie je nijako segmentovaný a teda nie je potrebné priplácať si za každú ďalšiu krajinu zvlášť.

Je zrejmé, že pandémia Covid-19 dopravu obmedzuje, no tiež je viac než jasné, že doprava a logistika musí fungovať aj v týchto pohnutých časoch. Spomeňme si len na nárast zákaziek kuriérskych spoločností počas prvej vlny koronavírusu. Čím silnejšie sa dokážete etablovať na európskom dopravnom trhu práve v tomto čase, tým istejšia bude vaša pozícia, keď hrozba Covid-19 pominie.

Mnoho firiem to pochopilo a preto sa snaží prostredníctvom online sveta vybudovať siete kontaktov v rámci celej Európy. Preto do dopravnej online platformy Queryspeed vo veľkom vstupujú okrem českých a slovenských firiem aj viacerí dopravcovia a spoločnosti zo zahraničia, napríklad z Poľska či Holandska.

Trh v Európe sa začína po období útlmu spôsobenom globálnou pandémiou prebúdzať  a tak sa bude znovu naskladňovať a expandovať tovar. Možnosti získať novú zákazku sa neustále zvyšujú. Nenechajte si ujsť vlak a registrujte sa do dopravnej online platformy Queryspeed čo najskôr. Získate tak šancu na zaujímavé dopravné zákazky prakticky z celej Európy.

Zaregistrujte sa do dopravnej platformy Queryspeed aj vy a začnite využívať jej výhody. Registráciu uskutočníte na podstránke Registrácia. Odpovede na vaše otázky sa dozviete na podstránke Najčastejšie otázky.